KONST / Litografier / Färglitografi 15967033
nr 1596 7033
Vladimir Beck
(f. 1943)
Vladimir Beck (f. 1943), Flaskor, ej signerad. Färglitografi, bildmått: 51x43 cm, yttermått inklusive ram: 71x61 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 februari 2024
kl 19:43:49
2/2 22:31:55